Kategorie

.

MODERATOR

MODERATOR
Moderator to numer 1 wśród producentów kotłów w Polsce. Od 40 lat z pasją i zaangażowaniem tworzymy technologie pozyskania energii z myślą o ludziach i przyrodzie, której jesteśmy małą cząstką. Nasza Firma sąsiaduje z największym w Europie kompleksem pierwotnego lasu – Puszczą Białowieską. To sąsiedztwo zobowiązuje. Doceniamy jej naturalne piękno i pragniemy, aby w niezmienionej postaci mogła zachwycać również następne pokolenia. 
Dzięki unikalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym nasze urządzenia są w stanie z największa efektywnością zamienić każdy rodzaj paliwa w tanią energię. 
Uniwersalność naszych kotłów oraz jakość poparta wieloletnim doświadczeniem została doceniona przez tysiące zadowolonych Klientów w Polsce, niemal każdym kraju Europy oraz w wielu dość czasami egzotycznych zakątkach naszego globu.
Celem, do którego skutecznie dążymy, jest maksymalne zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo użytkowników naszych produktów. W swej działalności kierujemy się zasadami humanitaryzmu, pomagamy tym, którzy cierpią, są bezbronni lub po prostu w danej chwili potrzebują wsparcia i pomocy bliźniego. Współpracujemy z wieloma organizacjami non-profit, przekazując im bezpłatnie nasze produkty do ogrzewania obiektów, w których prowadzą działalność charytatywną.

Sortuj po: Nazwie | Cenie Arrow_up | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
Palnik na pellet BIO
Palnik o mocy 30,40,60 i 120kW
6 070,00 zł
Vento Bio Roto 15kw
Kocioł na pellet w 5 klasie z plnikiem Kipi
9 717,00 zł
9 230,00 zł
Bio Master Roto 15kW
Kocioł na pellet w 5 klasie z palnikiem KIPI
11 685,00 zł
11 100,00 zł
Bio Master Roto 30kW
Kocioł na pellet w 5 klasie z palnikiem KIPI
15 977,70 zł
15 180,00 zł