Categories

.

RODO

Drogi użytkowniku! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, co robimy z danymi które nam udostępniasz, sprawdz proszę "regulamin"!

O firmie

 

Firma e-Warm powstała w 2009 r. z zamysłem sprzedaży polskich kotłów grzewczych w całej Europie. Naszym największym sukcesem było przygotowanie całego zaplecza serwisowego, marketingowego i dystrybucyjnego na rynku hiszpańskim. Jako pierwsi przygotowaliśmy ów rynek pod nasze rodzime kotły. Poznaliśmy wspaniałych ludzi z którymi relacje rodzinne wyparły sferę biznesu, która spadła na drugie miejsce.

 

Saludos Amigos.

 

Doświadczenie i satysfakcja pozwoliły nam wypracować sobie pewien schemat działania. Bardzo lubimy poznawać nowych ludzi. Was, drodzy Klienci chcemy chwycić za rękę i przeprowadzić przez cały proces tworzenia Waszego ciepełka w domu. Chcemy odpowiadać i pomagać. Chcemy się dla Was i od Was uczyć. Chcemy poruszać niebo i ziemię by rozwiązać stawiane przez Was wyzwania. Chcemy po prostu dla was Być.

 

2014 rok przyniósł nam nowe pomysły i po kilku miesiącach przygotowań w październiku wynajęliśmy pierwsze mieszkanie na podnajem w Gliwicach. Po 4 latach i 7 mieszkaniach otwarła się firma Motosotis, która przejęła ogrom obowiązków związanych z podnajmem.

 

Na początku 2016 roku postanowiliśmy nie wspierać kotłów kopciuchów oraz kotłów poniżej 4 klasy. Skupiliśmy się na kominkach i kotłach na pellet i ekogroszek, widząc co się dzieje w naszym rodzinnym mieście Rybniku.

 

W roku 2017 zakupiliśmy nieruchomość komercyjną w Rybniku. Pozwoliło nam to wejść na na wyższy poziom zarządzania nieruchomościami. Kolejne wspaniałe doświadczenie.

 

Pośród 2000m2 przy ul. Mikołowskiej 113 w Rybniku znajduje się nasze 15m2. Zapraszam serdecznie na kawę!

 

 

 

Bądź zdrów!

 

Szymon Gąsior