Kategorie

.

O firmie

       Firma e-Warm powstała w 2009 r. Przez cały ten czas szukaliśmy producentów z którymi będziemy mogli rzetelnie i długotrwale współpracować. Nasze kontakty z dostawcami nie opierają się tylko na tle biznesowym ale również na relacjach poza godzinami pracy. Wiąże się to z bardziej rzetelnym podejściem do danego produktu oraz możliwością załatwienia wielu spraw w ekspresowym tempie. 

Zamysłem naszej działalności nie jest chęć sprzedaży wszystkiego, ale wybranych produktów które są na rynku sprawdzone. Kolejnym ważnym aspektem na który zawsze zwracamy uwagę, to serwis danego produktu. Relacje na których nam zależy to nie tylko sprzedaż, ale obsługa posprzedażowa. Wiele problemów rodzi sie z czasem, jednak klient zawsze może na nas liczyć, również w okresie pogwarancyjnym.


Kotły, które sprzedaliśmy pracują w całej Europie. Uruchomiliśmy dystrybucję w Hiszpanii na cały kraj. Pomagamy w organizacji różnych targów oraz szkoleń.

Wiele pracy i problemów zostało przez nas rozwiązanych, wiele jeszcze przed nami. Wiele się nauczyliśmy i nadal chcemy się uczyć! Chcemy podchodzić do Klienta uczciwie i pełni pozytywnej energii! 


Pozdrawiamy!